Zwrot i wymiana produktu

 1. Klient ma możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni licząc od dnia otrzymania paczki. Istnieje możliwość wymiany na większy/mniejszy rozmiar, inną kolorystykę, język czy wariant.
 2. W przypadku wymiany na mapę w większym rozmiarze/ innym wariancie klient musi pokryć kwotę różnicy, wpłacając ją na konto bankowe. Aby to zrobić prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy. W przypadku wymiany mapy na mniejszy rozmiar, różnica zostanie zwrócona na konto bankowe klienta po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. Koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący.
 3.  W przypadku całkowitego zwrotu produktu prosimy o poinformowanie nas drogą mailową, lub telefonicznie. Zdecydowanie ułatwi nam to procedurę i przyspieszy proces zwrotu. Uwaga! Zwrot nie dotyczy zamówień indywidualnych, personalizowanych, robionych na zamówienie.

Jak wygląda proces zwrotu?

 • Wypełnij formularz, podając te same dane co przy zamówieniu produktu, dołącz do niego paragon, lub fakturę. Sprawdź, czy dane są poprawne. Formularz możesz ściągnąć tutaj.
 • Formularz z załączonym paragonem dołącz do paczki. Starannie zabezpiecz produkt, tak aby dotarł do nas w całości.
 • Dobrze spakowany produkt wyślij na adres poniżej. Pamiętaj, że koszt odesłania zwracanego produktu pokrywa kupujący.
 • Poczekaj na zwrot środków. Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwróconej przez Ciebie przesyłki zwrócimy pieniądze na numer konta, który podałeś w formularzu zwrotu. Poinformujemy Cię również mailowo lub telefonicznie o otrzymaniu zwrotu oraz terminie zwrotu środków. Pamiętaj, że kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszt wysyłki. (Jeśli została ona doliczona).   

  Losokawood Przewóz 32K/52
  30-716 Kraków
  Telefon: +48 663 558 398
  E-mail: contact@losokawood.com

Reklamacja

W przypadku reklamacji towaru prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia ewentualnej naprawy szkody.

Telefon: +48 663 558 398

E-mail: contact@losokawood.com