Drewniana Mapa Świata

3 inspiracje na zastosowanie drewnianej mapy na ścianę

3 inspiracje na zastosowanie drewnianej mapy na ścianę | LosokaWood.com

Urządzając mieszkanie lub biuro, często dekoracje zostawiamy na sam koniec. To właśnie one mają dopełnić całe wnętrze, pasując jednocześnie do zastosowanej kolorystyki czy wybranego stylu wnętrzarskiego. Unikalne ozdoby przyciągają uwagę, budzą emocje oraz ciekawość. Czy zastosowanie drewnianej mapy na ścianę to dobry pomysł na dekorację? W dzisiejszym wpisie sprawdzamy, gdzie znajdzie swoje zastosowania i jak ją wykorzystać w urządzeniu wnętrza.

Drewniana mapa świata na ścianę to wyjątkowa dekoracja. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości! Aż 20 wzorów kolorystycznych, pięć różnych rozmiarów i mnóstwo dodatków do wyboru sprawiają, że każdy będzie mógł stworzyć wyjątkową i unikalną dekorację ścienną. Dostępny na naszej stronie konfigurator pomoże w wyborze odpowiedniej mapy, pasującej do Twojego wnętrza. Twojego czyli jakiego? Jak można wykorzystać naszą dekorację oraz do jakiego wnętrza będzie pasować?

Inspiracje na zastosowanie drewnianej mapy na ścianę

1. Salon – ozdoba każdego mieszkania

Myśląc o zastosowaniu drewnianej mapy świata na ścianę przede wszystkim na myśl przychodzi nam salon, czyli reprezentatywne miejsce każdego domu. To właśnie w salonie najczęściej toczy się nasze życie. Przyjmujemy tutaj gości, spędzamy czas z rodziną i dziećmi, odpoczywamy po całym dniu pracy, a jeśli salon połączony jest z aneksem kuchennym – gotujemy i delektujemy się różnymi smakami. To miejsce w całym mieszkaniu, które powinno być przytulne i urokliwe. Każdy urządzi je na swój wyjątkowy sposób – my polecamy dodać do niego naszą mapą.

Drewniana mapa świata może stać się centralnym elementem wystroju Twojego salonu. Szczególnie, jeśli w Twoich żyłach płynie podróżnicza krew, z pewnością docenisz posiadanie takiej dekoracji ściennej. Taka dekoracja będzie doskonałym miejscem na oznaczanie miejsc, które udało Ci się odwiedzić oraz świetnym sposobem na planowanie kolejnych wojaży. Do tego przykuje uwagę Twoich przyjaciół oraz gości, których zaprosisz na np. na opowieść o kolejnym celu podróży. Czy to nie świetny pomysł na dekorację do salonu połączoną z zachowaniem wspomnień z wakacji?

2. Biuro – dekoracja nowoczesnej przestrzeni

Drugim miejscem na wykorzystanie drewniane mapy będzie biurowa przestrzeń. Tutaj szczególnej uwadze polecamy mapę świata z podświetleniem LED, która nie tylko będzie efektownym elementem dekoracyjnym, ale także pozwoli dodatkowo rozświetlić wnętrze. Efekt WOW gwarantowany!

Drewniana mapa świata w biurze to pomysł, który można wykorzystać w korporacyjnej recepcji. To miejsce najczęściej odwiedzane przez klientów, a każdy gość odwiedzający firmę będzie mógł zobaczyć, w których miejscach na świecie znajdą się jej oddziały. Ten efekt możemy osiągnąć wykorzystując do tego pinezki, którymi oznaczymy konkretne kraje. Dzięki zastosowaniu oświetlenia ledowego, mapa będzie nie tylko dekoracją, ale także dodatkowym źródłem światła. Będzie wyglądać wyjątkowo, szczególnie podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów, które zaczynają się już od godziny 16:00.

3. Kawiarnia podróżnicza lub hotel z wyjątkową dekoracją

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie naszej drewnianej mapy będzie podróżnicza przestrzeń, którą może stać się hotel lub kawiarnia. Hotele najczęściej kojarzą nam się z wakacjami i wyjazdami (także tymi służbowymi). To miejsca, w które przyjeżdżamy na określony czas, często w celach turystycznych lub służbowych. Czy wyobrażasz sobie hotelowe foyer z wyjątkową dekoracją ścienną, która umili czas oczekującym na zakwaterowanie w hotelu?  A gdyby tak wybrać się do podróżniczej kawiarni? Spędzić w niej czas z ulubioną kawą lub herbatą, kawałkiem pysznego ciasta oraz książką, zerkając przy tym na mapę świata i marząc o dalekich wyprawach?

Drewniana mapa świata na ścianę to dekoracja, która znajdzie swoje zastosowanie w wielu miejscach. Może być Twoją unikalną ozdobą w mieszkaniu lub domu, zarówno w salonie, domowym gabinecie, jak i pokoju dziecka. Można także ją wykorzystać do aranżacji przestrzeni biurowych – zarówno w recepcji, jak i sali konferencyjnej, w której najczęściej odbywają się spotkania z klientami. A gdyby tak umieścić wyjątkową dekorację w hotelu lub kawiarni, które to niejednokrotnie kojarzą nam się z podróżami? Pomysłów jest wiele, a w każdej doradzimy, jaką mapę wybrać oraz podpowiemy, jakie dodatki do niej dobrać oraz jak poradzić sobie z montażem. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *