Dekoracje

Jak urządzić nowoczesny salon? Wybierz nietuzinkowe dekoracje!

Jak urządzić nowoczesny salon? Wybierz nietuzinkowe dekoracje! | LosokaWood.com

Salon lub inaczej pokój dzienny to przestrzeń, z której korzystają wszyscy domownicy. To miejsce, w którym można odpocząć po ciężkim dniu, spotkać się z w rodzinnym gronie, spędzić wspólnie czas, obejrzeć film lub po prostu porozmawiać i pobyć ze sobą. Jakie dekoracje warto wybrać, urządzając nowoczesny salon? Przeczytaj w tym wpisie.

Salon jest najważniejszym miejscem w każdym domu. To tu spotykają się wszyscy domownicy, aby wspólnie spędzić czas. To także przestrzeń, do której zapraszani są goście. Dlatego niejednokrotnie zależy nam na tym, aby pokój dzienny urządzony był w stylu, oddającym charakter jego mieszkańców. Dekoracje będą ważnymi elementami, ponieważ to one będą mówiły o domownikach więcej – jakie mają pasje, czym się fascynują, na co zwracają szczególną uwagę. Jak urządzić nowoczesny salon wybierając dodatki pasujące do całej aranżacji domu lub mieszkania?

Nowoczesny salon z nietuzinkowymi dekoracjami

Wybraliśmy kilka nietuzinkowych dekoracji, które możesz dodać do swojego wnętrza, aby nadać mu wyjątkowego charakteru i nowoczesności.

Mapa świata 3D z mchem chrobotkiem

Mapa świata to wyjątkowa dekoracja, która sprawdzi się w salonie każdego podróżnika lub podróżującej rodziny. Sama mapa jest dekoracją, która będzie pasowała do wielu styli zastosowanych we wnętrzach. Jednak tym razem proponujemy mapę świata 3D z mchem chrobotkiem, czyli w unowocześnionej wersji. Połączenie drewna oraz zieloni, jaką daje mech będzie, idealnie wkomponowywać się w każdy salon i stanowi nowoczesne oraz nietuzinkowe rozwiązanie. Pokochają ją wszyscy fani natury.

Drewniana mapa jest produktem, który możesz wybrać spośród 17 wzorów. Do wyboru będzie jej wielkość, dodatki oraz język, w którym mają się znaleźć napisy na mapie. Dodatkowym elementem dekoracyjnym będzie mech chrobotek, nadający żywego, zielonego koloru w wielu miejscach na mapie. Mech chrobotek to roślina stabilizowana, która nie wymaga pielęgnacji. Mech jest zaimpregnowany, dzięki czemu nie musi mieć dostępu do wody ani światła. Jest antystatyczny, co oznacza, że może się znaleźć w domu alergika. Nie przyciąga kurzu ani roztoczy, a jego wyraziście zielony kolor będzie działał kojąco.

Mapa świata 3D z mchem chrobotkiem

Drewniany obraz do salonu

Drugim przykładem nietuzinkowej dekoracji do salonu będzie drewniany obraz, oddający charakter domowników. Drewniany obraz, zawieszony na ścianie, sprawdzi się doskonale jako dekoracja do pokoju dziennego. To świetny pomysł na zagospodarowanie pustej ściany elementem dekoracyjnym, który będzie przypominał o pasjach, zainteresowaniach lub po prostu tym, co jest bliskie danej osobie.

Do wyboru jest wiele wzorów drewnianego obrazu. Klimaty górskie, rowerowe, motywy związane z miłością, roślinami, zwierzętami, tematami morskimi, a także portrety czy wzory nowoczesne. Te ostatnie szczególnie warto sprawdzić, planując dekorację nowoczesnego salonu. Który najbardziej oddaje ciebie?

Drewniany obraz - góry do salonu | LosokaWood.com
Drewniany obraz “Górska Przyroda”

Drewniany zegar na ścianę

Czy drewniany zegar będzie pasował do nowoczesnego wnętrza? Naszym zdaniem tak! I w dodatku będzie ciekawym elementem dekoracyjnym, jeśli dodamy do niego mech chrobotek, nie tylko w zielonym odcieniu.

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą. Naszym zdaniem czas nie będzie miał znaczenia, kiedy zegar będzie służył przede wszystkim jako wyjątkowa ozdoba. To nie tylko funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, ale także wyjątkowy element dekoracyjny. Zegar wykonany z drewna brzozowego będzie prezentował się elegancko i nowocześnie.

Dodatkowym atutem drewnianego zegara może być możliwość wyboru wersji z mchem chrobotkiem. Pisaliśmy wyżej o jego właściwościach. Nowocześnie będzie się prezentowało połączenie zieleni z drewnem. Jednak w przypadku zegara możesz wybrać także kolor purpurowy. Mech w tym odcieniu sprawdzi się w białych wnętrzach oraz takich, w których zdecydowano się na dobranie dekoracji w stonowanych odcieniach bladego różu. Sprawdź, która wersja bardziej przypadnie Ci do gustu!

Drewniany zegar z mchem chrobotkiem | LosokaWood.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *