Drewniana Mapa Świata

Mapa świata drewniana ze zdjęciami – pamiątka z podróży

Mapa świata drewniana ze zdjęciami - pamiątka z podróży | LosokaWood.com

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi planowanie urlopu. Każda podróż, nawet w niedalekie miejsce, zasługuje na to, aby zapamiętać ją na zawsze i wracać do niej wspomnieniami. Jak zachować wspomnienia z podróży i czy mapa świata drewniana ze zdjęciami będzie w stanie nam w tym pomóc? Sprawdzamy w tym wpisie.

Wakacje tuż tuż…

Wielkimi krokami zbliża się najfajniejszy dla dzieci i ich rodziców okres w roku, czyli wakacje. To czas wspólnych podróży, wyjazdów, wojaży nie tylko w Polskę, ale także za granicę. To dobry moment na zaplanowanie wspólnego wypoczynku. Możliwości jest wiele, wszystko zależy od tego, jakie pomysły wpadną Wam do głowy na tegoroczny urlop. Tutaj znajdziesz wpis o 5 wyjątkowych miejscach, które warto odwiedzić w Europie. A jeśli planujesz podróż w Polskę to nasz kraj ma wiele do zaoferowania…

Od morza po góry, przez malownicze krainy pełne jezior, rzek, lasów, parków narodowych z wieloma atrakcjami po drodze. Coraz liczniejsza sieć ścieżek rowerowych, która szczególnie latem zachęca do korzystania. Mnóstwo widokowych szlaków kajakowych, z których coraz chętniej korzystają nie tylko dorośli, ale także dzieci z rodzicami. Do tego duże miasta zachęcające ciekawymi zabytkami i cudami architektonicznymi, jak Wawel w Krakowie, kościół Mariacki w Gdańsku, Ostrów Tumski we Wrocławiu czy zamek królewski w Warszawie.

Jak zachować wspomnienia z podróży?

Miłośnicy podróżowania, odkrywania nowych kultur i nieznanych miejsc, często kupują pamiątki z wypraw, robią zdjęcia i nagrywają filmy. Jednak jednym z najbardziej wyjątkowych i osobistych pamiątek z podróży, będzie drewniana mapa na ścianę, która uwieczni wszystkie wyjazdy w jednym miejscu. Dodatkowo sprawi, że każdy gość będzie mógł podziwiać zakątki, które zwiedziłeś.

Idealnym połączeniem z mapą świata będą zdjęcia, która możesz dołączyć do dekoracji ściennej. Po pierwsze pinezkami zaznaczysz kraje lub wyspy, które odwiedziłeś. A po drugie do każdego miejsca możesz dodać po jednym zdjęciu, charakterystycznym dla odwiedzonego kraju – takim, które na zawsze będzie przypominać Ci właśnie o tej podróży.

Wybierając zestaw z drewnianą mapą 3D masz możliwość stworzenie niezwykłej ozdoby wnętrza oraz spersonalizowanej bańki wspomnień podróżnika. Trójwymiarowa mapa składa się z kontynentów oraz dodatków, w tym z około 50 wysp do rozlokowania po całym świecie. Dzięki temu nie umknie Ci żaden zakątek świata, a w ułożeniu poszczególnych elementów ułatwi dołączony do zestawu szablon. Wystarczy zawiesić go na ścianę w miejscu, w którym chciałbyś, aby zawisła mapa. Następnie przyklejaj poszczególne części świata w wyznaczonych miejscach. Możesz włączyć także wyobraźnię i takie elementy dekoracyjne jak statki, kompas, samoloty czy delfiny zamontować tam, gdzie będą najbardziej pasować.

Drewniana mapa to świetna pamiątka z podróży, która będzie przypominać o każdym wyjeździe. Dzięki dołączonym pinezkom oraz własnej inwencji twórczej i dodanym zdjęciom – z przyjemnością wspomnisz każde wakacje. Ta mapa nie tylko ozdobi mieszkanie, ale także stworzy w nim niepowtarzalny klimat. Będzie nawiązywać do wolności oraz miłości do podróżowania. Zanim rozpoczną się tegoroczne wakacje, już będziesz miał plan na kolejne wojaże w nieznane. Tego życzymy i trzymamy kciuki za udane planowanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *