Ciekawostki

Podaruj voucher podarunkowy bliskiej osobie

Podaruj voucher podarunkowy bliskiej osobie | LosokaWood.com

Ile jest okazji w ciągu roku, w czasie których możesz podarować prezent bliskiej osobie? Bardzo dużo! Począwszy od urodzin, imienin, wyjątkowego dnia z jakiejś okazji, rocznicy ślubu, zdanego egzaminu czy świąt. A jaki prezent kupić dla ukochanej osoby? Taki, który będzie mogła wybrać sobie sama!

Z takim pomysłem na prezent przychodzimy w tym wpisie na blogu. Kto z nas nie lubi otrzymywać upominków? Jest wiele okazji, które warto wykorzystać, aby obdarować ukochaną osobę wyjątkowym prezentem. Jeszcze większe zaskoczenie i uśmiech wywołamy na twarzy kogoś bliskiego, jeśli podarujemy niespodziankę bez okazji.

Jaki upominek wybrać dla bliskiej osoby?

Wybór prezentu niekiedy przyprawia o zawrót głowy. Szukamy inspiracji w sklepach stacjonarnych oraz w internecie, zastanawiając się z czego bliska nam osoba będzie najbardziej zadowolona. Okazja czyni mistrza! Niekiedy to właśnie okazja będzie determinować wybór oraz gabaryty prezentu. Ważniejsze wydarzenia takie, jak urodziny czy święta sprawią, że niespodzianka będzie większa i bardziej spersonalizowana. Mniej ważne okazje, jak imieniny, zdany egzamin czy konkretne święto, np. Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, to dobry pomysł na obdarowanie ukochanej osoby drobniejszym upominkiem. Jakim? To zależy od indywidualnych preferencji oraz zainteresowań.

Voucher podarunkowy – pomysł na prezent

Istnieje cała gama bezpiecznych i przewidywalnych prezentów. Od książek, przez kosmetyki, biżuterię, ubrania czy gry. A gdyby tak postawić na coś wyjątkowego i nietuzinkowego? Pozwolić bliskiej Ci osobie, aby wybrała prezent wybrała sobie sama?

Z myślą o takich upominkach przygotowaliśmy voucher podarunkowy. Naszym zdaniem będzie to wyjątkowy pomysł na prezent, który obdarowana osoba będzie mogła samodzielnie zrealizować w sklepie internetowym LosokaWood.com. Co oferujemy do wyboru?  

  • Drewnianą mapę świata na ścianę 3D, która jest hitem i najczęściej wybieranym prezentem w naszym sklepie,
  • Drewniane dekoracje ścienne, wśród których znajdziesz spersonalizowane lub zegary ścienne,
  • Dekoracje z mchem, które ozdobią wnętrze bliskiej Ci osobie.

Dzięki możliwości zakupu vouchera podarunkowego, masz pewność, że obdarowana nim osoba znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Bowiem wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby, to taki, który wybierze sobie sama.

Do tego nasz voucher podarunkowy może przybrać niecodzienną postać. Do wyboru są dwie opcje wysyłki – elektroniczny voucher PDF lub drewniany voucher, który wysyłamy na wskazany adres. Dodatkowo dajemy możliwość dodania spersonalizowanych pozdrowień na tylnej stronie vouchera. A jeśli zdecydujesz się na wybór drewniane opcji – może posłużyć także jako dekoracja na półce, która będzie zawsze przypominać o wyjątkowym prezencie. Voucher jest ważny jeden rok od daty zakupu, a jego wartość zależy tylko od Ciebie. Czy to nie jest wyjątkowy pomysł na nietuzinkowy prezent dla kogoś bliskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *