Ciekawostki

3 pomysły na prezent z okazji Dnia Kobiet

3 pomysły na prezent z okazji Dnia Kobiet | LosokaWood.com

Marzec to miesiąc, który kojarzy się z początkiem wiosny, rozkwitającymi tulipanami i… Dniem Kobiet. Święto uznawane jest w wielu krajach na całym świecie. Obchodzimy je w domu, w pracy, w sklepach – tak, aby każda kobieta poczuła się wyjątkowo. A jaki nietypowy prezent z okazji Dnia Kobiet sprawić wyjątkowej osobie? Podpowiadamy!

Dzień Kobiet jest dniem, który obchodzimy 8 marca. Jego symbolem są tulipany, które właśnie w marcu zaczynają kwitnąć. Można je kupić w każdej kwiaciarni oraz w wielu innym miejscach. Uliczne stragany są pełne tych kwiatów w różnych kolorach. Wszystko po to, aby nikt nie zapomniał docenić wyjątkowej kobiety, którą ma u swojego boku. Jakie prezenty, poza kwiatami, można wręczyć ukochanej osobie, która jednocześnie jest miłośniczką podróżowania? Oto nasze 3 pomysły.

Jaki prezent z okazji Dnia Kobiet?

Książki podróżnicze

Kobiety są lepszymi planerkami i organizatorkami od mężczyzn. To niepodważalny fakt. Uwielbiamy planować wycieczki, wakacje, podróże w nieznane, weekendowe wypady. Z pomocą w organizowaniu przychodzą nie tylko dostępne w internecie strony, ale także książki podróżnicze. Która z pań-podróżniczek ich nie kocha?

Wśród pomysłów na prezent z okazji Dnia Kobiet mogą znaleźć się przewodniki turystyczne. To książki, które zawierają mnóstwo praktycznych i poradnikowych informacji, ułatwiających planowanie i organizowanie. Warto po nie sięgać, aby zaczerpnąć fachowej wiedzy związanej z tym, co warto zobaczyć w danym miejscu, jakich lokalnych przysmaków koniecznie trzeba spróbować, o jakich tradycjach czy zwyczajach, panujących w danym kraju, warto pamiętać, aby nie narazić się lokalnej społeczności.

Książki podróżnicze to także reportaże oraz powieści. Opisy danego miejsca, widzianego oczami podróżnika, zawsze mogą rozbudzić w nas wyobraźnie oraz zachęcić do odwiedzenia. Warto zawsze podróżować i wyrabiać sobie własne zdanie bądź opinie o konkretnym miejscu, aby nie tylko sugerować się tym, o czym dowiemy się od innych.

Drewniany obraz na ścianę

Drugim pomysłem na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet może być drewniany obraz na ścianę. Każda kobieta uwielbia unikalne ozdoby i dekoracje w swoim mieszkaniu, a obraz będzie idealnie wpasowywał się w taki upominek. Wybór wzorów oraz kształtów jest ogromny. Od gór przez motyw morski, roślinny czy zwierzęcy, po nawiązujący do miłości czy odzwierciedlający nowoczesne kształty.

Symbole w życiu każdej z nas są ważne, dlatego drewniany obraz może odnosić się do pasji czy zainteresowań kobiety, której pragniesz sprawić taki prezent. Drewniany obraz jest wyjątkowy i unikalny. Sprawdzi się jako dekoracja do salonu, sypialni czy miejsca pracy. Dostępność różnych wzorów oraz kolorystyki pomoże dostosować prezent do miejsca, w którym pragniesz, aby pojawił się na ścianie. Montaż nie przyniesie trudności nikomu. Do zestawu dołączona jest dwustronna taśma, za pomocą której można w łatwy sposób zawiesić obraz na ścianie.

Istnieje możliwość także wykonania projektu pod indywidualne zamówienie. Jeśli potrzebujesz drewnianego obrazu w innym rozmiarze lub kolorze, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się sprostować Twoim wymaganiom i dostarczyć taki produkt, jakiego potrzebujesz.

Kawa w wyjątkowym kubku

Jeśli kobieta, której pragniesz sprawić prezent z okazji Dnia Kobiet, uwielbia kawę warto pomyśleć o spersonalizowanym kubku lub filiżance. Unikalny kubek z dedykowanym tekstem, dopasowanym do osoby, dla której będzie wręczony, to coś, co może sprawić mnóstwo radości i uśmiechu na twarzy.

Wybór wzorów kubków lub filiżanek jest bardzo duży. Niekiedy może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego warto wybierać z rozwagą i nie kierować się najprostszych wyborem, tylko zastanowić się, który będzie najbardziej pasował do danej kobiety. Wiele firm oferuje także dedykowane lub spersonalizowane napisy oraz grafiki. Pomyśl o takim, który będzie w nietypowy sposób określał kobietę. Może to być wyjątkowy tekst, który będzie obrazował Twoje uczucia lub zabawny napis, nawiązujący do śmiesznych sytuacji, które wspólnie przeżyliście. Decyzja należy do Ciebie!

Jeśli mieszkasz w Krakowie i planujesz sprawić komuś wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet, zabierz ją do jednej z dwóch kawiarni Knitted Coffee. Dwie lokalizacje (ul. Przemysłowa oraz ul. św. Wawrzyńca), a w nich pyszna kawa, wyśmienita śniadania oraz obłędne ciasta i inne słodkości. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *