Ciekawostki

Firmowy prezent na święta – co wybrać dla pracowników?

Firmowy prezent na święta - co wybrać dla pracowników? | LosokaWood.com

Grudzień zbliża się wielkimi krokami. Jest to miesiąc, który dla wielu kojarzy się ze świątecznym czasem, spędzonym w wyjątkowej atmosferze. Nie tylko w życiu prywatnym, kiedy to przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia, ale także w życiu zawodowym. Dekorujemy przestrzeń biurową, planujemy firmową wigilię oraz myślimy o prezentach dla pracowników i kolegów z pracy. Jaki firmowy prezent na święta wybrać, który ucieszy każdego? O tym przeczytasz w dzisiejszym wpisie.

Grudzień to magiczny miesiąc. Ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jednak zdecydowana większość lubi ten przedświąteczny czas. A gdy mowa o świętach, nie należy zapominać o prezentach. To bolączka wielu osób, szczególnie, kiedy myślimy o prezentach firmowych. Jak odnaleźć się w gąszczu ofert? Jaki prezent wybrać dla swoich pracowników lub klientów, którym chcemy podziękować za całoroczną współpracę?

Pomysły na firmowy prezent na święta

Drewniany obraz – idealny dla każdego

Nietypowym, ale jednocześnie bardzo ciekawym i unikalnym pomysłem na prezent będzie drewniany obraz z tematycznym wzorem. Wierzymy, że każdy posiada mniejsze lub większe zainteresowania. Mogą one być związane z przyrodą, podróżami, aktywnościami sportowymi czy górskimi wędrówkami. Dlatego mamy nadzieje, że wśród naszych drewnianych obrazów znajdziesz taki, który będzie idealnie pasował i odzwierciedlał zainteresowania lub osobowość Twojego pracownika, kolegi lub koleżanki z biurka obok albo klienta, którego pragniesz obdarować.

Drewniany obraz w kształcie roweru | LosokaWood.com

Każdy obraz dostępny jest w kilku wersjach kolorystyczny oraz różnych formatach do wyboru. Wykonany został z wysokiej jakości drewna brzozowego, a jego montaż jest prosty i z pewnością każdy sobie z nim poradzi. Do zestawu dołączona jest dwustronna taśma akrylowa, którą przymocujesz obraz do ściany.

Dekoracja z mchem

Drugim pomysłem na firmowy prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia jest nietypowa dekoracja z mchem chrobotkiem. Mech to roślina, która jest bezobsługowa. Docenią to z pewnością te osoby, które nie mają tzw. ręki do kwiatów. Mech jest ciekawym akcentem, który jest w stanie ożywić każde wnętrze. Idealnie komponuje się z drewnem i pasuje do różnych wnętrz. Dlatego, nawet jeśli nie wiesz, jak Twój pracownik czy kolega z pracy ma urządzone mieszkanie, możesz wybrać dekoracje z mchem, ponieważ będzie pasowała do wielu przestrzeni. Daje spektakularny efekt, a jego intensywnie zielony kolor zapewnia raj dla oczu i działa relaksująco. A to jest ważne w czasie wolnym, który spędzamy poza godzinami pracy.

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów dekoracji z mchem. Najbardziej popularny jest drewniany zegar pokryty mchem. Ale także heksagon, dekoracje w kształcie drzewa czy drewnianą mapę świata, która zrobi wrażenie na odwiedzających. Mapa świata może występować także bez mchu, a więcej propozycji i bogaty wybór kolorów oraz rozmiarów takiej mapy znajdziesz tutaj.

Voucher podarunkowy

Jeśli nie znasz na tyle swoich pracowników, a chcesz im wręczyć wyjątkowy prezent – dobrym rozwiązaniem będzie zakup vouchera podarunkowego. Wartość vouchera zależy tylko od Ciebie. To wyjątkowy pomysł, który przypadnie do gustu tym, którzy kochają drewniane dodatki i dekoracje w swoim mieszkaniu.

Voucher o określonej wartości daje możliwość samodzielnego wyboru produktów spośród wszystkich, dostępnych w sklepie LosokaWood.com. Można go spersonalizować, dodając indywidualny tekst oraz zdecydować, czy ma być w formie elektronicznej, jako plik PDF, czy w formie drewnianej, wysłany na wskazany adres. Jeśli drewniany to istnieje możliwość wyboru jednego spośród siedmiu kolorów. Taka forma będzie także wyjątkową, małą dekoracją, którą można postawić na półce. Ważność vouchera to jeden rok, dlatego nawet jeśli od razu nie zdecydujesz się na jego wykorzystanie, jest sporo czasu, aby przemyśleć wybór i zakup odpowiedniego produktu.

Voucher podarunkowy od LosokaWood.com

Który z proponowanych pomysłów na firmowy prezent świąteczny najbardziej przypadł Ci do gustu? A może chcesz poznać pełną ofertę naszych produktów i wybrać coś innego? Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *