Dekoracje

Pomysły na prezent pod choinkę dla podróżnika

Pomysły na prezent pod choinkę dla podróżnika | LosokaWood.com

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. To magiczny czas, w którym szczególnie pamiętamy o najbliższych i pragniemy obdarować ich wyjątkowymi upominkami. Dlatego dzisiaj przychodzimy z propozycją kilku pomysłów na prezent pod choinkę dla podróżnika. Co warto podarować osobie kochającej podróże?

Wybór świątecznego prezentu to często nie lada wyzwanie. Nawet jeśli znamy dobrze osobę, której chcemy kupić upominek, to niejednokrotnie zastanowimy się, z czego najbardziej byłaby zadowolona. Dużo prościej jest podjąć decyzję, gdy znamy pasje i zainteresowania. Wówczas łatwiej zdecydować o wyborze wymarzonego upominku. Oto pomysły na prezent pod choinkę dla podróżnika:

Drewniana mapa świata na ścianę

Nie będziemy oryginalni piszcząc, że nasza drewniana mapa świata na ścianę to hit ostatnich lat! Jest to najchętniej wybierany prezent dla każdego podróżnika. Z jednej strony mapa stanowi wyjątkową dekorację domu lub mieszkania osoby uwielbiającej wyjazdy. Z drugiej jest to praktyczny i bardzo funkcjonalny produkt, który pozwoli z łatwością oznaczać odwiedzone miejsca oraz planować te, które są na naszej bucket list.

Jeśli pragniesz podarować podróżnikowi coś wyjątkowego, zajrzyj do naszego konfiguratora drewnianej mapy świata. Znajdziesz tutaj aż 20 wzorów kolorystycznych, 5 różnych rozmiarów, kilka języków do wyboru oraz dodatki, które sprawią, że mapa będzie jeszcze ładniej prezentowała się na ścianie

Drewniany obraz na ścianę

Inną dekoracją ścienną, która będzie sprawdzonym pomysłem na świąteczny prezent dla podróżnika, będzie drewniany obraz na ścianę. To ozdoba, którą można dobrać do pasji i zainteresowań konkretnej osoby. Podróżnikom uwielbiającym górskie wędrówki polecamy obrazy z motywem gór. Wśród nich dostępny są panoramy szczytów, motyw z górską przygodą, wycieczką w góry, rowerem górskim czy widokiem na Kilimandżaro.

Podróżnik uwielbiający tzw. city break będzie zachwycony z naszych drewnianych obrazów w formie skyline poszczególnych miast. Do wyboru jest Rzym, Londyn, Berlin oraz spośród polskich – Warszawa, Kraków, Gdańsk oraz Wrocław. Każdy widok odzwierciedla dane miasto oraz ma swój wyjątkowy, unikalny wygląd. Wybór nie będzie wcale taki łatwy, ponieważ dysponujemy 3 różnymi wymiarami oraz 7 wersjami kolorystycznymi.

Voucher podarunkowy dla podróżnika

Jeśli nie jesteś pewien, który wzór mapy będzie najbardziej pasował do wnętrza lub który drewniany obraz najbardziej przypadnie do gustu podróżnikowy, zawsze możesz wybrać voucher podarunkowy. Dzięki niemu każdy znajdzie to, co najbardziej będzie pasowało do podróżniczego wnętrza, spośród produktów dostępnych w naszym sklepie.

Voucher można spersonalizować, dodając indywidualny tekst oraz zdecydować, czy ma być w formie elektronicznej, jako plik PDF, czy w formie drewnianej, wysłany na wskazany adres. Jeśli drewniany to istnieje możliwość wyboru jednego spośród siedmiu kolorów. Taka forma będzie także wyjątkową, małą dekoracją, którą można postawić na półce. Ważność vouchera to jeden rok, dlatego nawet jeśli od razu nie zdecydujesz się na jego wykorzystanie, jest sporo czasu, aby przemyśleć wybór i zakup odpowiedniego produktu.

A Ty, który prezent wybierzesz dla podróżnika?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *